logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Gigantyczne korki na Słowiańskiej

15.11.2018 11:38
A A A
Zdjęcie do artykułu Gigantyczne korki na Słowiańskiej
fot. www.iszczecinek.pl

Niestety, jeszcze kilka tygodni potrwają utrudnienia na sporym odcinku szczecineckiej obwodnicy. Od maja trwa tam remont zużytej nawierzchni. Drogowcy uwijają się, jak mogą, ale utrudnienia wciąż dają się we znaki kierowcom, którzy podróżują tą trasą. Tworzą się gigantyczne zatory, w których odstać trzeba nawet godzinę.

Dziś, (czwartek 15.11) drogowcy zabrali się za odcinek ulicy Słowiańskiej, gdzie kładziony jest nowy dywanik asfaltowy, także na zjazdach w boczne przecznice. W związku z tym trwają w tym miejscu wzmożone prace. Na drodze pojawia się także sporo ciężkiego sprzętu. Kolejki, jakie ustawiają się w oczekiwaniu na przejazd nie są jednak tak dramatyczne jak przed kilkoma dniami.

Pojazdy przepuszczane są wahadłowo, a ruchem kieruje pracownik firmy, remontującej drogę.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, a jeśli to możliwe - radzimy omijać dziś ten rejon miasta.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności