logo iszczecinek.pl

Polecamy Ile zarabiają nauczyciele w Szczecinku? BORNE SULINOWO. Pożar w ośrodku wypoczynkowym Kontrola nad kominami! Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Szczecinku pomagają Narii

27.03.2018 09:11
A A A
Zdjęcie do artykułu Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Szczecinku pomagają Narii
fot. kpt. Andrzej Żabski / ZK Szczecinek

Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Szczecinku w ramach akcji dobroczynnej przekazali zebrane środki finansowe na rzecz dziewczynki walczącej z chorobą nowotworową.

Dzięki staraniom całej załogi, a zwłaszcza funkcjonariuszy zrzeszonych w Koleżeńskiej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej udało się przeprowadzić akcję dobroczynną na rzecz dziewczynki cierpiącej na poważną chorobę nowotworową.

-Pozyskane środki finansowe przekazaliśmy w dniu dzisiejszym na ręce ojca chorej Narii. W lokalnym środowisku przypadek dziewczynki odbił się szerokim echem i zmobilizował ludzi dobrej woli z różnych środowisk do włączenia się w akcję ratowania młodej mieszkanki Szczecinka. Spotkanie zreorganizowane z ojcem dziewczynki było nie tylko okazją do wręczenia zebranych pieniędzy, ale również momentem do refleksji nad znaczeniem cierpienia w życiu człowieka. Dyskusja, która miała miejsce w trakcie spotkania, pozwoliła docenić nam hart ducha rodziców chorej dziewczynki. Zorganizowana akcja pokazała również jak istotne jest wsparcie psychiczne, które możemy udzielić osobom potrzebującym. Dzięki drobnym gestom możemy budować wartościowe relacje, które są ważne zwłaszcza w małych środowiskach lokalnych.

-informuje kpt. Andrzej Żabski

Rodzicom Narii życzymy dużo sił i wytrwałości w pokonywaniu przeciwności losu zaś chorej dziewczynce niezłomności w trakcie czekającej jej terapii.

materiał prasowy

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności