logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Filip ZABIŁ ANIOŁKA! Tragiczne skutki i przyczyny makabrycznego wypadku

02.08.2018 11:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Filip ZABIŁ ANIOŁKA! Tragiczne skutki i przyczyny makabrycznego wypadku
fot. Gazeta Szczecinecka

W opinii niektórych rówieśników jest zwykłym bandytą, podobno również dilerem narkotykowym skłonnym do bójki. Inni uważają, że to normalny chłopak, który po prostu czasami lubi się zabawić. Jedni i drudzy potwierdzają, że Filip z Barwic popełnił życiowy błąd.

Najprawdopodobniej czeka go “odsiadka” w więzieniu, bo z powodu swojego głupiego wybryku zabił prawdziwego “aniołeczka”, czyli czteroletnią niewinną dziewczynkę. Dziecko zginęło, bo Filipowi zachciało się szarżować na drodze wojewódzkiej w pobliżu Barwic. W ubiegłą niedzielę na przejażdżkę wybrał się z kolegą. Poruszali się starym oplem, którego Filip kupił podobno za 800 zł. Miał jeszcze niemieckie tablice rejestracyjne, bo podobno samochód nie był ubezpieczony i zarejestrowany.

Teraz Filip leży w szpitalu w Koszalinie odliczając czas do rozpoczęcia procesu sądowego. Będzie musiał spojrzeć w oczy matce, w której samochód uderzył zabijając jej córkę i poważnie raniąc pozostałe osoby. Rozmawialiśmy ze znajomymi kierowcy. Zdania co do jego osoby są podzielone.

Obszerny materiał na ten temat w Gazecie Szczecineckiej 2.08.

- W Gazecie kupon - 15 proc. zniżki na zakupy w salonie łazienkowym Eurostandard!

A poza tym m.in.

- Zauroczenie w starostwie. Petentka chwali urzędnika Przemysława Lewickiego i… chce się z nim umówić

- SAMI SWOI - historia prawdziwa. We wsi Spore sąsiedzi zgotowali sobie PIEKŁO! W roli głównej Władysław Hudaniec, który podobno obnażał się na oczach sąsiadki i MACHAŁ DO NIEJ... PENISEM!

- Kierowca kontra prezes PKS i starosta. OSTRA WYMIANA ZDAŃ!

- HISTORIA o antyżydowskich zamieszkach.

- Kolejny odcinek książki “Wzgórze Wisielców”.

- Liczne wydarzenia kryminalne i wiadomości lokalne.

- Rozbudowany dział sport.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszam w każdy czwartek!

Mateusz Węsierski, redaktor naczelny Gazety Szczecineckiej

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności