logo iszczecinek.pl

Polecamy Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Kolizja 3 aut na łuku w Jeleniu Co u rolników w powiecie? Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Ewangeliczny Związek Braterski ruszył z akcją „Świąteczna Paczka 2017”

02.11.2017 09:51
A A A
Zdjęcie do artykułu Ewangeliczny Związek Braterski ruszył z akcją „Świąteczna Paczka 2017”
fot. powiat.szczecinek.pl

Ewangeliczny Związek Braterski obchodzi 30–lecie istnienia w Polsce. Z tej też okazji pod koniec października odbyły się uroczyste nabożeństwa z udziałem gości ze Szwajcarii, którzy przywieźli ze sobą ponad 900 paczek.

-Ze Szwajcarii przywieziono kilkaset paczek dla dzieci. Prezenty będą głównie do dyspozycji PCPR w Szczecinku oraz GOPS w Grzmiącej, a także zostaną przekazane dzieciom, których ojcowie przebywają w jednostkach penitencjarnych. Ponadto akcja przeprowadzona będzie również w Zborach Ewangelicznego Związku Braterskiego, gdzie zostaną obdarowane dzieci i rodziny potrzebujące – relacjonuje St. Prezbiter Ludwik Skworcz.

Założycielem i St. Prezbiterem Ewangelicznego Związku Braterskiego jest Ludwik Skworcz, który współpracuje z innymi organizacjami na rzecz pomocy ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, a także współdziała w akcjach charytatywnych na terenie powiatu szczecineckiego.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności