logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Dziś zamarzył, że leci do Peru! I leci!

09.01.2018 20:33
A A A
Zdjęcie do artykułu Dziś zamarzył, że leci do Peru! I leci!
fot. iszczecinek.pl

Mówi, że nie ma ani grosza, ale chce odwiedzić znajomych w Peru. Leci razem z żoną. Chcą tego dokonać jeszcze w te ferie zimowe! Przed kilkoma godzinami napisał o tym na swoim zwykłym prywatnym FB. W udzielonym nam wywiadzie stwierdził, że może wszystko! :)

Rzeczywiście historia byłaby to niecodzienna. Nie mieć pieniędzy, a mimo to polecieć.

-Często zdarza się, że ludzie widzą problemy tam gdzie ich nie ma. Dla mnie to wyzwania. Tylko i wyłącznie. Lubię się ich podejmować. Mam wiarę w to, że rozwiązuję każdy problem. Na tym opiera się mój wewnętrzna radość - uśmiecha się szeroko.

Lubi się dzielić radością. Nazywa się Wojciech Wieczorek. Jest mieszkańcem Szczecinka.

- Można by było powiedzieć "idź do pracy", bo nie pracuję nigdzie tylko bawię się z dziećmi. Można by powiedzieć, że trochę późno planuję jeśli chcę lecieć w te ferie. Można by powiedzieć, że biznesklasa do Peru w dwie strony kosztuje około 15 tysięcy złotych. Ale uwielbiam zabawę w kreatywność. Stosuję ją nie tylko wtedy, gdy pomagam firmom kilkukrotnie zwiększyć sprzedaż, ale też do celów prywatnych.

Spełnia swoje marzenia

Zaczęło się od tego, że kupił Biblię Taniego Latania. Jest to książka, która wyjaśnia jak tanio czy nawet czasami za darmo latać po Polsce i po Świecie! Któż by nie chciał podróżować za darmo?

-Każdy z nas lubi choćby spacery nad jeziorem. Z moim marzeniem jest tak samo. Żona powiedziała przed wyjściem do pracy, że świetnie by było wypocząć w ciepłym klimacie. Nigdy nie byliśmy w ciepłych krajach. Jest okazja :) Znajomi z Peru piszą żeby wpaść do nich :)

Właśnie dzięki książce poznał sposoby jak zrobić to najtaniej.

Tylko co to ma wspólnego z dniem dzisiejszym?

Ma wspólnego to, że zaraz po tym jak pomyślał o feriach w Peru pomyślał też kto zna się na tym najlepiej. Oczywiście padło na autora (współautora) wspomnianej książki.

-Od razu wiedziałem, że muszę go przekonać, żeby mi pomógł. Wiem, że jest mega zajęty, więc złożyłem jemu propozycję nie do odrzucenia "Mistrzu ogarnij bilety najlepiej za darmo, a ja pomogę rozpromować Twoje książki" (są też inne podobne tytuły). Uważam, że są genialne. Każdy kto lubi podróżować powinien mieć Biblię Taniego Latania. Jej cena zwraca się po pierwszym zakupie biletu. Czasami wielokrotnie. Robię to, więc z troski o drugiego człowieka. Uważam ją za pomocną. Tak o to robi się transakcje, w której wszyscy wygrywają. Tak działam.

Pomyślał też o mieszkańcach Szczecinka

Ma też prośbę do wszystkich mieszkańców i fanów Szczecinka.

-Wejdźcie proszę na mój profil na fb (link tutaj) i skomentujcie post o moim marzeniu jednym słowem "Ja". W zamian załatwiłem kod promocyjny na książkę. Dzięki niemu każdy kto zdecyduje się na jej zakup uzyska rabat 20%. Hasło (kod) brzmi "szczecinek". Działa do najbliższego czwartku, do północy. Umowa jest dżentelmeńska. Nikt nie musi tego komentować, ale to moja prośba. Po prostu tak możemy pomagać sobie nawzajem realizować marzenia. Współpracę zaś można kontynuować - uśmiech nie schodzi jemu z twarzy.

Odwdzięczę się. Najlepsze, że każdy kto dokona zakupu książki to pomoże, ale pomoże przede wszystkim sobie. Realizować marzenia. Co do mnie... mam zawsze alternatywne opcje - wygląda na bardzo pewnego siebie.

Twierdzi, że to iż lecą z żoną do Peru jest pewne. Dodaje, że działa szybko i musi kończyć spotkanie, bo alternatywy pomogą ogarnąć resztę kosztów podróży.

 

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności