logo iszczecinek.pl

Polecamy Piknik rodzinny w Barwicach 2 pomysły na opłacenie wyjazdu Balony ponownie opanują niebo nad Szczecinkiem. Wygraj lot balonem! Polecamy

Dziś w Polsacie zobaczymy "Nasz Nowy Dom" - emisja odcinka z Łubowa

01.09.2016 18:55
A A A
Zdjęcie do artykułu Dziś w Polsacie zobaczymy "Nasz Nowy Dom" - emisja odcinka z Łubowa
fot. www.nasznowydom.polsat.pl/

Już dziś, o godzinie 20:05 w TV Polsat będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu programu ''Nasz nowy dom''. Bohaterem tego odcinka będzie Pan Piotr, który z trójką dzieci mieszka w Łubowie. To właśnie ich dom ekipa programu remontowała w maju br. o czym pisaliśmy w artykule: Katarzyna Dowbor z ekipą programu "Nasz Nowy Dom" w Łubowie!

Uczestnikami programu są rodziny, które znalazły się w trudnej, czasem wręcz w beznadziejnej sytuacji życiowej. Ich domy zamiast zapewnić poczucie bezpieczeństwa – stwarzają zagrożenie. W ramach projektu domy uczestników programu zostają gruntownie wyremontowane i to w 5 dni.

W pierwszym odcinku nowej serii ekipa programu odwiedzi województwo zachodniopomorskie. W Łubowie, małej wsi nieopodal Czaplinka mieszka pan Piotr. Samotnie wychowuje troje dzieci, Dawida, Martę i Pawełka. Matka dzieci odeszła i nie interesuje się losem rodziny. Pan Piotr stracił pracę i wraz dziećmi został wyrzucony z wynajmowanego lokum, udało mu się kupić za grosze pół zrujnowanego domu. Martyna przegotowuje odważny projekt a Artur z ekipą muszą podołać wszystkiemu w 5 dni.

O programie "Nasz Nowy Dom!"

Przez pięć sezonów ekipa programu „Nasz nowy dom” wyremontowała 54 domy i mieszkania. Co ważne, ekipa wciąż odbiera setki listów i telefonów dowodzących, że „Nasz nowy dom” to po prostu program potrzebny, który cieszy się ogromną popularnością. Jesienią każdy odcinek oglądało średnio 2,7 mln widzów. W najnowszej wiosennej edycji programu pomoc zostanie udzielona kolejnym 12 rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej.

Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” odwiedziła kilka odległych na mapie miejsc: Spytkowice koło Rabki na Podhalu, Jamielnik w województwie warmińsko – mazurskim, czy dwie wsie w mazowieckim Strzyżna i Rysie. Widzowie poznają kilka poruszających historii i ludzkich dramatów, szczególnie wzruszające będą te z udziałem ojców samotnie wychowujących dzieci. W wiosennej odsłonie programu zobaczymy już dwoje architektów Martynę Kupczyk  i Macieja Pertkiewicza, którzy z pewnością zaproponują kilka nowych, ciekawych architektonicznych rozwiązań. W tej edycji ekipa prowadzącej Katarzyny Dowbor podejmie się realizacji również trudnych i czasochłonnych remontów – przyłączeń wody i kanalizacji czy pełnych wyznań, choć finalnie ciekawych aranżacji poddaszy.  Za gruntowne remonty domów i mieszkań, które przeprowadzamy w zaledwie pięć dni, będzie odpowiadał kierownik robót Artur Witkowski i jego ekipa, bez których tak gruntowna przemiana w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności