logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Dwa dni foodtrucków!

10.10.2018 11:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Dwa dni foodtrucków!

Food trucki z całej Polski, kuchnie świata, autorskie dania, niecodzienne smaki i atrakcje dodatkowe. Wszystko to już 13 października na placu przy Kronospan Design Center i 14 października na placu przy Muszli Koncertowej w Szczecinku.
Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów.
Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i wyborowym towarzystwie. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania.
Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
- strefa dla dzieci,
- strefa chilloutu – muzyka, leżaczki,
- zawody kulinarne z nagrodami,
- gra terenowa z nagrodami.
Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.
W sobotę festiwal odbędzie się na placu przy Kronospan Design Center łącząc siły z wydarzeniem „10-lecie Strefy Płyt. Kronospan mieszkańcom Szczecinka”. W ramach imprezy wiele atrakcji dla najmłodszych, a o 18:00 koncert Urszuli. W niedzielę Festiwal Smaków Food Trucków przenosi się na plac przy Muszli Koncertowej.
Nie może Was zabraknąć!
Co? II Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinku
Kiedy i Gdzie? 13 października (sobota) – plac przy Kronospan Design Center, ul. Pilska 2
14 października (niedziela) – Muszla Koncertowa
O której? sb: 12:00-21:00
nd: 12:00-20:00
Wstęp bezpłatny!Wkrótce informacje o food truckach, które tym razem odwiedzą Szczecinek oraz liczne konkursy z nagrodami!
Więcej na: www.facebook.com/events/276166246334962/O festiwalu:
Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu "slow", inspirowanego kulturą i smakami różnych krajów świata.
Więcej informacji na www.festiwalsmaku.com.pl.

Partnerzy: SAPiK, Browar Amber, Kronospan

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności