logo iszczecinek.pl

Polecamy Szczecinecki punkt krwiodawstwa nie zostanie zamknięty Rewolucja śmieciowa w Szczecinku. Za śmieci rozliczy nas licznik wody Kto strzelał do psa? Winnych nie ma. Pies nie żyje Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Polecamy

Druga tura nie tylko w Szczecinku

22.10.2018 11:07
A A A
Zdjęcie do artykułu Druga tura nie tylko w Szczecinku

Znamy wyniki ze wszystkich Komisji Wyborczych z terenu Miasta Szczecinek, poza wynikami z Zakładu Karnego w Szczecinku. Wszystko wskazuje na to, iż czeka nas druga tura wyborów na Burmistrza Miasta.

W szranki staną: obecny wiceburmistrz Daniel Rak (Koalicja Obywatelska) oraz Joanna Pawłowicz (Prawo i Sprawiedliwość).

Jak wynika z danych, uzyskanych ciągle nieoficjalnie – podobna sytuacja i druga tura wyborów odbędzie się także w Barwicach, pomiędzy Mariuszem Kielingiem (Porozumienie Samorządowe) i Piotrem Sadurą (KW Piotra Sadury) oraz Białym Borze, pomiędzy urzędującym Pawłem Mikołajewskim (Porozumienie Samorządowe) i Janem Bodnarem (Otwarty Samorząd).

Ze wstępnych wyników wynika jednak jasno, że w pierwszej turze wyłoniony został Burmistrz Bornego Sulinowa. Na tym stanowisku zasiądzie Dorota Chrzanowska (KW Doroty Chrzanowskiej), dotychczasowa przewodnicząca Rady Powiatu Szczecineckiego.

Jasna sytuacja jest także w Gminie Grzmiąca, gdzie wg. nieoficjalnych wyników wygrał Patryk Makowski (Otwarty Samorząd).

Wyniki kandydatów na burmistrza miasta Szczecinek z 23 komisji znajdują się w osobnym artykule:
http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualnosci/wybory-burmistrza-szczecinka-kolejne-dane-z-komisji-aktualizacja

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności