logo iszczecinek.pl

Polecamy Działacze SLD na ulicach Białego Boru. Poznaliśmy kandydata na burmistrza Politycy PiS w Szczecinku: To były bardzo dobre dwa lata dla regionu W przyszłym roku starostwo powiatowe wyda 13 mln zł na drogi Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

Drogowcy w akcji. Rozpoczął się remont ul. Karlińskiej

07.09.2017 18:42
A A A
Zdjęcie do artykułu Drogowcy w akcji. Rozpoczął się remont ul. Karlińskiej
fot. iszczecinek.pl

W czwartek rozpoczął się długo oczekiwany przez kierowców remont ulicy Karlińskiej. Drogowcy od rana  usuwali stary asfalt przygotowując powierzchnię pod nową nakładkę z masy bitumicznej. Wraz z rozpoczęciem prac pojawiły się utrudnienia w ruchu pojazdów. Ruch w czasie prowadzonych prac kierowany był wahadłowo. Kierowcy muszą uważać także na nierówności i wystające studzienki.

W ramach tego samego przetargu wyremontowane zostaną również ulice Królowej Jadwigi i Malborska. Na wszystkich wspomnianych ulicach pojawi się nowa nawierzchnia i zostaną wyrównane studzienki kanalizacyjne.

Prace drogowe wykonuje firma Pol-Dróg z Drawska Pomorskiego. Na remont miasto przeznaczy prawie 540 tys. zł. Prace powinny zakończyć się do końca września. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ reklama Mobile RTV EURO AGD Reklama