logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Trwa pozimowe łatanie dziur w jezdniach Porozumienie Samorządowe organizuje kolejny turniej charytatywny [WIDEO] Polecamy

Drastyczna podwyżka cen śmieci! 110 proc.!

15.12.2018 10:23
A A A
Zdjęcie do artykułu Drastyczna podwyżka cen śmieci! 110 proc.!
fot. Gazeta Szczecinecka

W gminie Grzmiąca od stycznia mieszkańcy za śmieci zapłacą 110 proc. więcej. 21 zł zamiast 10 zł od osoby. Koszty liczone są na każdego członka rodziny, nawet na dzieci. Łatwo policzyć, że 5-osobowa rodzina zapłaci miesięcznie aż 105 zł za odprowadzanie odpadów! Podwyżki będą też w innych gminach, a wszystko przez wymuszone przez rząd zmiany w prawie. Wzrosły opłaty dotyczące składowisk odpadów.

Więcej na ten temat w Gazecie Szczecineckiej 14.12. Dostępna wyłącznie w wersji papierowej.

- W Gazecie kupon - 15 proc. zniżki na zakupy w salonie łazienkowym Eurostandard!

A poza tym m.in.

- ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA! Nie stąd, ni zowąd na konto wpadła kwota 1,7 mln zł. To “prezent” od Urzędu Skarbowego w Szczecinku.

- Krzysztof Lis i prezes Strzelec kontra rodzina Lipowicz, czyli kolejna potyczka w Barwicach. Oczywiście poszło o pieniądze.

- Szczecinecki Petru? Co się stało z posłem Lubczykiem? Mówi, że lokalna polityka już go nie interesuje. Wyłącznie krajowa.

- Dlaczego u starosty nie ma kawy? Czytelnik docieka…

- Wielkie szycie narodowych flag w Dalęcinie.

- Tragiczna historia. Zginęło ponad 700 osób. Pisze Mateusz Pielka.

- Ponadto wiele lokalnych spraw...

- Liczne wydarzenia kryminalne.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszamy w każdy piątek!

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności