logo iszczecinek.pl

Polecamy Przebudują drogi wojewódzkie i poprawią bezpieczeństwo Niezwykle rzadki, biały daniel spaceruje w okolicy Szczecinka Pomnik przyrody rosnący na terenie przedszkola jest niebezpieczny. Będzie wycięty Food Trucki zjadą się do Szczecinka na Festiwal Smaków Polecamy

Dramat na ul. Armii Krajowej. Noworodek znaleziony na śmietniku

10.10.2017 10:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Dramat na ul. Armii Krajowej. Noworodek znaleziony na śmietniku
fot. iszczecinek.pl

We wtorek, chwilę przed godziną 10:00 szczecineccy policjanci otrzymali zgłoszenie o noworodku znalezionym na śmietniku przy ul. Armii Krajowej w Szczecinku. Patrol, który udał się na miejsce potwierdził tę informację.

Z relacji osób, które znalazły noworodka wiemy, że był on zakrwawiony i miał pępowinę. Na miejscu błyskawicznie pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Trwa walka o życie dziecka.

Policjanci na jedym z parapetów pobliskiego bloku zauważyli ślady krwi. Obecnie trwają czynności wyjaśniające. Policja na chwilę obecną nie udziela informacji w tej sprawie.

  AKTUALIZACJA  GODZ. 10:50  

Noworodek został znaleziony przez kobietę, która wyszła z pobliskiego bloku. Leżał zakrwawiony przy śmietniku. Kobieta owinęła dziecko w koc i powiadomiła służby ratownicze. Obecnie trwa walka o jego życie.

Trwa ustalanie kto jest matką dziecka.

  AKTUALIZACJA  GODZ. 11:15  

Policja ustaliła matkę dziecka. Znajdowała się we własnym mieszkaniu.

Wkrótce więcej informacji...

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności