logo iszczecinek.pl

Polecamy Krajowa "dwudziestka" będzie bardziej "szorstka" 10 autobusów za prawie 23,3 mln zł. Tylko URSUS złożył ofertę Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Przemysłu Drzewnego W I LO bili rekord świata w resuscytacji krążeniowo-oddechowej Polecamy

Dramat na ul. Armii Krajowej. Noworodek znaleziony na śmietniku

10.10.2017 10:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Dramat na ul. Armii Krajowej. Noworodek znaleziony na śmietniku
fot. iszczecinek.pl

We wtorek, chwilę przed godziną 10:00 szczecineccy policjanci otrzymali zgłoszenie o noworodku znalezionym na śmietniku przy ul. Armii Krajowej w Szczecinku. Patrol, który udał się na miejsce potwierdził tę informację.

Z relacji osób, które znalazły noworodka wiemy, że był on zakrwawiony i miał pępowinę. Na miejscu błyskawicznie pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Trwa walka o życie dziecka.

Policjanci na jedym z parapetów pobliskiego bloku zauważyli ślady krwi. Obecnie trwają czynności wyjaśniające. Policja na chwilę obecną nie udziela informacji w tej sprawie.

  AKTUALIZACJA  GODZ. 10:50  

Noworodek został znaleziony przez kobietę, która wyszła z pobliskiego bloku. Leżał zakrwawiony przy śmietniku. Kobieta owinęła dziecko w koc i powiadomiła służby ratownicze. Obecnie trwa walka o jego życie.

Trwa ustalanie kto jest matką dziecka.

  AKTUALIZACJA  GODZ. 11:15  

Policja ustaliła matkę dziecka. Znajdowała się we własnym mieszkaniu.

Wkrótce więcej informacji...

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności