logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Dom w atrakcyjnej lokalizacji – osiedle Zachód

12.12.2017 07:32
A A A
Zdjęcie do artykułu Dom w atrakcyjnej lokalizacji – osiedle Zachód
fot. pgn.szczecinek.pl

Pomorska Gielda Nieruchomości poleca dom wolnostojący 3-kondygnacyjny o pow. całkowitej ok. 190,90 m2 i pow. użytkowej ok. 126,30 m2, ocieplony, kryty papą, składający się z 5 pokoi, kuchni, łazienki z wc, łazienki, osobnego wc, 2 przedpokoi, spiżarki, ganku, 4 balkonów, loggi oraz piwnicy. 

Media:
– gaz, prąd, woda i kanalizacja z sieci;
– ogrzewanie własne etażowe oraz przygotowana instalacja do podłączenia ogrzewania gazowego;
– woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego oraz bojlera c.o.
Działka o pow. 412 m2, częściowo o nawierzchni betonowej, w części rekreacyjnej obsiana trawą, z nasadzeniami kwiatów oraz drzew i krzewów ozdobnych i owocowych.

W pobliżu nieruchomości znajdują się: szkoła podstawowa, gimnazjum, kościół, apteki, przychodnie lekarskie, sklepy, markety, park, jezioro, tereny rekreacyjne.

Cena 395 000 zł.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty pod linkiem http://pgn.szczecinek.pl/oferta/dom-wolnostojacy-na-osiedlu-zachod-ul-lwowska/, w biurze Pomorskiej Giełdy Nieruchomości w Szczecinku przy ulicy Wyszyńskiego 14/U1 (na schodkach) lub pod numerem telefonu 535 188 880.

- ARTYKUŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności