logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Deweloperzy w Szczecinku stawiają na ciepło z MEC-u

08.08.2018 10:49
A A A
Zdjęcie do artykułu Deweloperzy w Szczecinku stawiają na ciepło z MEC-u
fot. Wizualizaj aapartamentowcó przy ul. Kaszubskiej

Miejska Energetyka Cieplna w okresie letnim prowadzi szereg inwestycji polegających na podłączaniu nowych odbiorców do swojej sieci. Wśród nowych odbiorców są między innymi budynki stawiane w naszym mieście przez developerów. Prawie sto procent nowobudowanych budynków w naszym mieście ma przyłącza z miejskiej sieci cieplnej.

- W miesiącu lipcu wybudowaliśmy wysokoparametrowe przyłącza cieplne do dwóch powstających budynków developerskich przy ulicy Polnej. W następnym miesiącu nastąpi montaż kompaktowych węzłów cieplnych. Oba budynki zaopatrywane będą oczywiście w energię cieplną nie tylko na potrzeby centralnego ogrzewania ale także ciepłej wody użytkowej –informuje MEC.

Wkrótce nowe budynki, o których pisaliśmy w artykule Był dworzec PKS, będą nowoczesne apartamentowce – także będą przyłączone do miejskiej sieci.

-Rozpoczęły się już prace dokumentacyjne poprzedzające budowę przyłącza cieplnego do kompleksu trzech nowoczesnych apartamentowców, które powstaną przy ulicy Kaszubskiej (były Dworzec PKS). Z dumą i satysfakcją możemy stwierdzić, że praktycznie sto procent nowobudowanych budynków w naszym mieście ma przyłącza z miejskiej sieci cieplnej. Developer, który jest jednocześnie inwestorem i wykonawcą oferowanych mieszkań z rynku pierwotnego, decyduje się na bezpieczne, wygodne, ekonomiczne i niezawodne ciepło systemowe.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności