logo iszczecinek.pl

Polecamy Escape Room znów otwarty Muzem wyprowadzi wystawy w przestrzeń publiczną Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Czytelnik: tak jeździ zawodowy kierowca [WIDEO]

23.02.2018 13:02
A A A
Zdjęcie do artykułu Czytelnik: tak jeździ zawodowy kierowca [WIDEO]
fot. Czytelnik

Samochodowe rejestratory cieszą się coraz większą popularnością. W wielu przypadkach pomagają ujawnić sprawców zdarzeń drogowych. Czasami kamery nagrywają naganne zachowania innych kierowców. Przykładem może być filmik nadesłany przez naszego Czytelnika, na którym widać jak zawodowy kierowca autobusu wymusza pierwszeństwo na rondzie.

- Przesyłam nagranie na którym widać jak kierowca widząc mnie perfidnie wymusza autobusem pełnym ludzi. Ledwo zdołałem wyhamować.  Gdybym jechał odrobinę szybciej to skończyłoby się źle. Oczywiście sprawę zgłosiłem już na policję. Napisałem e-mail do PKS Szczecinek, do którego należy autobus, lecz zostawili to bez odpowiedzi. Szczęście, że nikomu się nic nie stało. Tacy ludzie nie powinni prowadzić autobusów.

Obawiam się o zdrowie nie tylko swoje, ale i niewinnych pasażerów oraz jestem bardzo zdenerwowany, że właśnie na takie coś idą nasze pieniądze. Naprawdę jestem za tym by PKS upadło i przejęła to Komunikacja Miejska. Wydaje mi się, że KM dałaby radę zorganizować kursy PKS-u i lepiej zagospodarowaliby pieniądze.

-pisze do nas Czytelnik

Poniżej nadesłane nagranie.


Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604 (SMS, MMS). Do Twojej dyspozycji jest też nasz komunikator na Facebooku: www.messenger.com/iszczecinek


 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności