logo iszczecinek.pl

Polecamy 35 Bieg uliczny memoriał Winanda Osińskiego w Szczecinku [NA ŻYWO] Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Sprzęt od WOŚP dla szpitala w Szczecinku Polecamy

Czytelnik: jaki jest sens naprawy dróg w taki sposób?

12.03.2017 14:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Czytelnik: jaki jest sens naprawy dróg w taki sposób?
fot. Czytelnik

Niespełna cztery miesiące wytrzymały „łaty” na dziurach w asfalcie. W grudniu drogowcy, naprawiali jezdnię przy ul. Narutowicza. Wtedy nasz czytelnik udokumentował na zdjęciach jak to wyglądało.

-Prace wykonywane były przy padającym deszczu, ekipa drogowców przystąpiła do „łatania” dziur na wjeździe na osiedle przy ul. Narutowicza (na wprost Biedronki). Co z tego wyszło?  Proszę zobaczyć na zdjęciach. Pytam: kto odebrał tę fuszerkę, kto za nią zapłacił, i z czyich pieniędzy? – czytamy w mailu.

Drogowcy spotkani przy pracach, wielokrotnie zaznaczali, że takie szybkie łatanie ubytków w jezdni na długo nie wystarczy i jest to chwilowe pozbycie się problemu. Jak sami mówią, w niektórych przypadkach, aby jezdnię doprowadzić do należytego stanu należałoby wymienić całą nawierzchnię. Na to jednak zarządcy nie mają pieniędzy.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności