logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Czytelnik: czy ktoś to posprząta? [WIDEO]

10.08.2018 10:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Czytelnik: czy ktoś to posprząta? [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Nasz Czytelnik, zwrócił naszą uwagę na ławki w ścisłym centrum Parku Miejskiego tonące w ptasich odchodach. Czy ktoś to posprząta?

Ławki ze zdjęcia znajdują się przy wejściu do I LO. To dość ruchliwe miejsce. Mieszkańcy i turyści korzystają z tej drogi idąc z centrum w kierunku jeziora. Poza ławkami zapaskudzone ptasimi odchodami są także chodniki.  

- Może da się zrobić coś z tymi brudnymi ławkami i chodnikami w tak uroczym miejscu jakim jest park. Wygląda to obleśnie. Ławki są bardzo brudne i śmierdzą- zaznacza Czytelnik.

Widać, że ławki ze zdjęcia dawno nie były czyszczone.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub wrzuć nam na facebookafacebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności