logo iszczecinek.pl

Polecamy Baja Szczecinek wystartował [ZDJĘCIA, WIDEO, RELACJE NA ŻYWO] Park będzie powiększony w stronę Trzesieki Pomorski Ośrodek Maszynowy „POM-EKO” zatrudni Polecamy

Czytelnicy pytają: ile czasu potrzeba, aby naprawić kilka metrów chodnika?

18.12.2014 12:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Czytelnicy pytają:  ile czasu potrzeba, aby naprawić kilka metrów chodnika?
fot. iszczecinek.pl

Mniej więcej pół roku temu rozebrano część chodnika przy ul. Narutowicza. Nawieziono piach i… nic dalej z tym się nie dzieje.

Co prawda chodnik znajduje się przy bocznej ulicy jednak jest intensywnie użytkowany przez mieszkańców osiedla – chodnik prowadzi do przejścia dla pieszych. Korzystają z niego właściciele pobliskich garaży oraz klienci marketu znajdującego się kilkaset metrów dalej.

Jedna z mieszkanek pobliskich bloków, która często chodzi w tym miejscu z wózkiem, zadaje pytania: ile czasu potrzeba, aby naprawić lub wymienić kilka metrów chodnika? Czy pół roku to za mało?


Jeżeli coś Cię denerwuje lub przeszkadza, daj nam znać! Czekamy na Twoje opinie, uwagi a także zdjęcia i wideo - e-maila: [email protected]; dzwoń, wysyłaj sms, mms – tel. 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku fb.com/iszczeicnek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ https://www.facebook.com/zpowietrza/ Reklama