logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci przyprowadziły rodziców do szkoły Ciężarówka z żywnością zawisła na skarpie Jerzy Hardie-Douglas: Starosta postanowił dalej rządzić w starostwie z PiSem Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Czytelnicy: coś się dzieje przy cmentarzu! Uzbrojeni policjanci i kolczatki

23.11.2017 13:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Czytelnicy: coś się dzieje przy cmentarzu! Uzbrojeni policjanci i kolczatki
fot. iszczecinek.pl

Nasi Czytelnicy alarmują: -Coś dzieje się przy cmentarzu. Stoją radiowozy na sygnałach, są uzbrojeni funkcjonariusze i przygotowane kolczatki. Po sygnałach od czytelników zapytaliśmy w szczecineckiej komendzie policji o co chodzi.

Komisarz Tomasz Bykowski, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku uspokaja: to tylko policyjne ćwiczenia.

Podczas dzisiejszych działań policjanci przećwiczyli między innymi sposób postępowania w przypadku konieczności zatrzymania na przykład niebezpiecznego przestępcy uciekającego samochodem. Stąd przy drodze obecność kolczatki. 


Dzieje się coś na Twoich oczach? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Masz ciekawe zdjęcie? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności