logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

„Czteroślad” na ulicach Szczecinka

21.02.2018 17:03
A A A
Zdjęcie do artykułu „Czteroślad” na ulicach Szczecinka
fot. Czytelnik

Szczecinek. Jedną z głównych ulic miasta jedzie samochód dostawczy, ale coś z nim jest nie tak. Jeden samochód cztery ślady… Zdjęcie otrzymaliśmy od Czytelnika.

Nie trzeba być fachowcem, żeby dostrzec, że różnica między osią przednią a tylną jest tak duża, że jadąc z tyłu widać drzwi kierowcy. Samochód jest porządnie skrzywiony, a jednak został dopuszczony do ruchu.

-Kto puszcza takie samochody na stacjach kontroli? Przez takie niesprawne samochody, które wyglądają jakby miały zaraz złamać się w pół, dochodzi do tragicznych wypadków.

-pisze do nas zbulwersowany Czytelnik

Zdjęcie pokazaliśmy szczecineckim policjantom, którzy nie mają wątpliwości, że samochód w takim stanie nie powinien jeździć po naszych drogach. Gdyby podczas kontroli potwierdziło się to co widać na zdjęciu, policjanci od razu zatrzymaliby dowód rejestracyjny. Kierowca otrzymałby mandat i zakaz dalszej jazdy tym pojazdem.

Okazuje się, że niesprawnych samochodów jeździ bardzo dużo po naszych drogach.

-Tylko od początku tego roku zatrzymano 131 dowodów rejestracyjnych. –mówi sierż. Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji.

-43 dowody zostały zatrzymane za brak badań technicznych. 51 dowodów zatrzymano między innymi za brak oświetlenia, niesprawne światła, pęknięte szyby czołowe, zużyty bieżnik, niesprawne hamulce czy naruszenia wymagań dotyczących ochrony środowiska. W 37 przypadkach dowody zatrzymano na skutek uszkodzeń pokolizyjnych.

-wylicza E. Żaglewska

 


Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub

pod nr telefonu 781 391 604 (SMS, MMS). Do Twojej dyspozycji jest też nasz komunikator na Facebooku: www.messenger.com/iszczecinek


 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności