logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Czas na kwasy! Wygraj zabieg w Studiu Pielęgnacji Urody NAOMI!

24.01.2018 09:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Czas na kwasy! Wygraj zabieg w Studiu Pielęgnacji Urody NAOMI!

Nie od dziś wiadomo, że w walce z oznakami starzenia, przebarwieniami, pierwszymi zmarszczkami czy trądzikiem, świetne efekty dają kwasy. Warto poddać swoją skórę ich działaniu właśnie zimą, ponieważ jest to czas, kiedy skóra nie jest wystawiana na ekspozycję słoneczną. 

W ofercie Studia Pielęgnacji Urody Naomi znajdują się 3 rodzaje kwasów:

1.NOWOŚĆ w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi to zabiegi preparatem Striva Derm ASP, czyli połączenie wysoko stężonych kwasów: AHA, zkwasem salicylowym ,pirogronowym i azelainowym.
Preparaty te stosownie dobrane do rodzaju skóry regulują odnowę komórkową skóry poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciałych komórek, dzięki czemu poprawia się struktura i koloryt skóry, a co za tym idzie zwiększa się skuteczność działania innych preparatów kosmetycznych. Kwasy zawarte w preparacie STRIVA DERM  zapewniają lepsze nawodnienie skóry, a ponadto użycie ich w wysokim stężeniu i zastosowanie niskiego pH wpływa na skórę właściwą przyczyniając się do poprawy produkcji kolagenu i elastyny. 
Składniki preparatu wpływają na odblokowanie porów i mają działanie antybakteryjne, dzięki czemu zapobiegają tworzeniu ognisk zapalnych. Pomocne są także w przypadku przebarwień i niewielkich blizn potrądzikowych, spłycają drobne zmarszczki powierzchniowe i poprawiają elastyczność skóry.

Preparaty Striva Derm to "nowość" francuskiej firmy Théo Marvée, której głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia produktów o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępne dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. 
Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas i cofa go sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.

2. Zabiegi kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym to mieszanka o właściwościach normalizujących, bakteriostatycznych, rozjaśniających, a także likwidujących oznaki fotostarzenia.
Kwas pirogronowy stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Działa również sebostatycznie, hamując nadmiar wydzielania sebum. Rewelacyjnie sprawdza się w przypadku skóry mieszanej i trądzikowej, ponieważ udrażnia ujścia gruczołów łojowych i zmniejsza ilość zaskórników, nie wysuszając skóry. Rozluźnia także połączenia między komórkami naskórka i powoduje delikatne złuszczenie, dzięki czemu skóra ulega odnowie, poprawia się jej koloryt i zmniejszają się przebarwienia.

Kwas pirogronowy polecany jest dla skór trądzikowych, tłustych, zanieczyszczających się, łojotokowych, z przebarwieniami oraz z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

3. Preparat z kwasem  migdałowym skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, rozjaśnia go i lekko napina, nie powodując jego przekrwienia ani wysuszenia. Efektem jest przyśpieszenie odnowy komórkowej – spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu oraz wygładzenie naskórka. Z uwagi na właściwości przeciwbakteryjne i sebostatyczne skutecznie zmniejsza ilość wykwitów trądzikowych i zaskórników oraz błyszczenie skóry.

Zabiegi z użyciem kwasów można stosować samodzielnie lub w połaczeniu z innymi zabiegami dla zmaksymalizowania efektów.  W Studiu Pielęgnacji Uordy Naomi najczęściej zabieg taki poprzedzany jest mikrodermabrazją lub oxybrazją, albo łączony z zabiegiem regenerującym lub odżywczym. 

Dla uzyskania spektakularnych efektów zaleca się przeprowadzić od 4 do 6 zaiegów w odstępach 7-14 dni. Jeśli więc chcemy zdążyć do lata, najlepiej zacząć już dziś!

Studio Pielęgnacji Urody Naomi zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 zabiegi kwasami dla 3 osób  (jedna osoba wygrwa 1 zabieg przy użyciu preparatu z kwasem)! Zasady zabawy są bardzo proste - wystarczy polubić i udostępnić post na facebooku, który dostępny jest TUTAJ, oraz w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie, co jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publiczne losowanie nagród w konkursie.
Wśród osób, które polubią i udostępniąi skomentują  post do 10 lutego 2018 roku roku, do godziny 12, zostaną wylosowane 3 osoby, które wygrają zabieg kwasami przeprowadzony w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Studio Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założony profil na portalu Facebook i udostępni post TUTAJ 
3. Konkurs trwa od 24.01.2018 do 10.02.2018 roku. 
4. Nagrodą dla 3 zwycięzców jest jeden zabieg przy użyciu preparatów z kwasami przeprowadzonyw Studiu Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku, który zostanie przeprowadzony w ustalonym przez organizatora konkursu i zwycięzcą terminie.

Do zobaczenia w Studiu Pielęgnacji Urody NAOMI w Szczecinku! Plac Wolności 10/10, tel. (094) 37 218 31, www.naomi.pl

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności