logo iszczecinek.pl

Polecamy Nocny pościg za motocyklistą. Rozbity radiowóz, motocyklista zatrzymany przez policjanta po służbie Już 13 tysięcy osób kliknęło "Lubię to!" na profilu portalu iszczecinek.pl na Facebooku. Dziękujemy! Polecamy

Czad, pożar śmietnika i komina – wszystko w jednym czasie

22.12.2012 20:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Czad, pożar śmietnika i komina – wszystko w jednym czasie
fot. iszczecinek.pl / ul. Kamienna, zatrucie czadem

Służby ratownicze w Szczecinku mają dziś bardzo pracowity dzień. Dziś już pisaliśmy w art. Zadymienie klatki na Słowiańskiej oraz Czad w mieszkaniu na Kopernika o zdarzeniach, w których interweniowały służby ratownicze. Do tego należy dodać trzy zdarzenia, które miały miejsce praktycznie w tym samym czasie - przed godz. 19:00.

Przy ul. Kamiennej kobieta (81 l.) zatruła się tlenkiem węgla. Na miejsce został wezwany specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna. Ratownicy po przybyciu na miejsce w porę zdążyli przewietrzyć mieszkanie. Kobieta została przebadana przez lekarza i w dobrym stanie pozostała w domu.

Obecna na miejscu straż pożarna stwierdziła przekroczenie norm tlenku węgla w powietrzu.

Kolejne zdarzenie w tej serii to pożar sadzy w kominie, w budynku przy ul. 28-Lutego (naprzeciw komendy policji). Działania strażaków polegały na stłumieniu ognia w palenisku, a następnie przysypanie komina od góry piaskiem. Użycie wody w tym przypadku mogłoby doprowadzić do rozsadzenia komina.

Trzecie zdarzenie w którym interweniowali strażacy to pożar śmietnika przy ul. Wyszyńskiego.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności