logo iszczecinek.pl

Dołącz do nas!

Lub

zapomniałeś hasła?

Nic nie szkodzi, podaj nam swój adres email a wyślemy Ci nowe

Piątek, 6 marca 2015
imieniny: Jordana, Róży, Kolety

Polecamy Wyszyńskiego 80 - główna ulica miasta "od kuchni". Zobaczcie wideo Wyłudzili kilkadziesiąt drogich telefonów. Sieć komórkowa straciła 160 tys. zł Pierwszy maraton biegowy już w sierpniu Polecamy

Czad, pożar śmietnika i komina – wszystko w jednym czasie

Awatar użytkownika admin

admin 22.12.2012 20:36

A A A
Zdjęcie do artykułu Czad, pożar śmietnika i komina – wszystko w jednym czasie
fot. iszczecinek.pl / ul. Kamienna, zatrucie czadem

Służby ratownicze w Szczecinku mają dziś bardzo pracowity dzień. Dziś już pisaliśmy w art. Zadymienie klatki na Słowiańskiej oraz Czad w mieszkaniu na Kopernika o zdarzeniach, w których interweniowały służby ratownicze. Do tego należy dodać trzy zdarzenia, które miały miejsce praktycznie w tym samym czasie - przed godz. 19:00.

Przy ul. Kamiennej kobieta (81 l.) zatruła się tlenkiem węgla. Na miejsce został wezwany specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna. Ratownicy po przybyciu na miejsce w porę zdążyli przewietrzyć mieszkanie. Kobieta została przebadana przez lekarza i w dobrym stanie pozostała w domu.

Obecna na miejscu straż pożarna stwierdziła przekroczenie norm tlenku węgla w powietrzu.

Kolejne zdarzenie w tej serii to pożar sadzy w kominie, w budynku przy ul. 28-Lutego (naprzeciw komendy policji). Działania strażaków polegały na stłumieniu ognia w palenisku, a następnie przysypanie komina od góry piaskiem. Użycie wody w tym przypadku mogłoby doprowadzić do rozsadzenia komina.

Trzecie zdarzenie w którym interweniowali strażacy to pożar śmietnika przy ul. Wyszyńskiego.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności