logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Ciężarówka z drewnianymi balami przewróciła się na bok

29.11.2017 22:12
A A A
Zdjęcie do artykułu Ciężarówka z drewnianymi balami przewróciła się na bok
fot. iszczecinek.pl

Niebezpiecznie na krajowej „jedenastce”. Pomiędzy Szczecinkiem a Okonkiem, na prostym odcinku drogi ciężarówka wyładowana drewnianymi balami zjechała z drogi na pobocze i przewróciła się na bok. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Ciężarówka jechała w kierunku Szczecinka. Po przewróceniu się składu, ładunek wypadł na pobocze. Ruch w miejscu zdarzenia przez kilka godzin będzie utrudniony.

W chwili kiedy doszło do wypadku na drodze panowały fatalne warunku. Mgła ograniczała widzialność miejscami do 20-30 metrów.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone przez strażaków z OSP Lotyń i OSP Okonek oraz policję. Na miejscu obecny był też zespół ratownictwa medycznego, który przebadał kierowcę. 

  AKTUALIZACJA   

Z relacji kierowcy wynika, że do zdarzenia doszło przez inną ciężarówkę, która jechała z naprzeciwka, na czołowe zderzenie. Kierowca, aby uniknąć zderzenia „uciekał” do rowu, aby uniknąć zderzenia. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności