logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Choinka musi być idealna! Pierwszaki o tym już wiedzą

06.12.2018 09:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Choinka musi być idealna! Pierwszaki o tym już wiedzą

Uczniowie klasy Ic Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku odwiedzili plantację choinek „DARKFIL” w miejscowości Wielisławice. Cel wyjazdu był jeden, ale jak istotny - znaleźć najpiękniejszą choinkę do klasy.

Wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku im. Noblistów Polskich w Szczecinku pod opieką Pani Barbary Dobiańskiej udali się na plantację choinek, by spośród  wielu zielonych drzewek znaleźć tę idealną, która zagości w sali lekcyjnej pierwszaków. Wyprawa po bożonarodzeniowe drzewko okazała się nie tylko wspaniałą zabawą, ale również emocjonującym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Po długiej dyskusji, sporach i walki na argumenty w końcu zdecydowano o kupnie tej idealnej, zielonej i pachnącej choinki.

Rodzice przy współpracy z właścicielami Panią Dorotą i Henrykiem Fil zadbali o liczne atrakcje dla najmłodszych. Na rozgrzewkę dla wszystkich czekało ognisko, ciepły poczęstunek i gorąca herbata. Na świeżym powietrzu milusińskim dopisywał apetyt, pieczone kiełbaski z ogniska znikały jedna po drugiej. Jednak szybko okazało się, że to nie koniec niespodzianek. Właściciele plantacji choinek w podziękowaniu za tak urocze odwiedziny przygotowali dla wszystkich uczestników małe upominki, które schowane były wśród zielonych choinek.

Na koniec nie można wspomnieć o jednej, ale jak istotnej kwestii dla wszystkich dzieci. Właściciel plantacji łudząco podobny jest do Św. Mikołaja, dlatego nie obyło się bez pytań o tak istotne zagadnienia jak np.: Czy mój list do Św. Mikołaja już dotarł! Pan Henryk zapewniał, że Św. Mikołaj czyta wszystkie listy, a on jest tylko pomocnikiem o wielkim sercu, no bo skąd znalazły się na plantacji upominki do Mikołaja?

Za okazane serce, dobrą zabawę i uśmiech dzieci rodzice serdecznie dziękują. A ci, którzy chcą przeżyć podobną przygodę serdecznie zapraszamy na plantację choinek „DARKFIL” Wielisławice 2.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności