logo iszczecinek.pl

Polecamy Wydaje bilety tylko do 14:30 Elektryki już jeżdżą po ulicach Szczecinka. Na razie jednak do nich nie wsiądziemy Złodziej tabletów schwytany dzięki monitoringowi miejskiemu Wypadek samochodu ze skuterem Bale Sylwestrowe. Są jeszcze wolne miejsca! Polecamy

Choinka musi być idealna! Pierwszaki o tym już wiedzą

06.12.2018 09:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Choinka musi być idealna! Pierwszaki o tym już wiedzą

Uczniowie klasy Ic Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku odwiedzili plantację choinek „DARKFIL” w miejscowości Wielisławice. Cel wyjazdu był jeden, ale jak istotny - znaleźć najpiękniejszą choinkę do klasy.

Wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku im. Noblistów Polskich w Szczecinku pod opieką Pani Barbary Dobiańskiej udali się na plantację choinek, by spośród  wielu zielonych drzewek znaleźć tę idealną, która zagości w sali lekcyjnej pierwszaków. Wyprawa po bożonarodzeniowe drzewko okazała się nie tylko wspaniałą zabawą, ale również emocjonującym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Po długiej dyskusji, sporach i walki na argumenty w końcu zdecydowano o kupnie tej idealnej, zielonej i pachnącej choinki.

Rodzice przy współpracy z właścicielami Panią Dorotą i Henrykiem Fil zadbali o liczne atrakcje dla najmłodszych. Na rozgrzewkę dla wszystkich czekało ognisko, ciepły poczęstunek i gorąca herbata. Na świeżym powietrzu milusińskim dopisywał apetyt, pieczone kiełbaski z ogniska znikały jedna po drugiej. Jednak szybko okazało się, że to nie koniec niespodzianek. Właściciele plantacji choinek w podziękowaniu za tak urocze odwiedziny przygotowali dla wszystkich uczestników małe upominki, które schowane były wśród zielonych choinek.

Na koniec nie można wspomnieć o jednej, ale jak istotnej kwestii dla wszystkich dzieci. Właściciel plantacji łudząco podobny jest do Św. Mikołaja, dlatego nie obyło się bez pytań o tak istotne zagadnienia jak np.: Czy mój list do Św. Mikołaja już dotarł! Pan Henryk zapewniał, że Św. Mikołaj czyta wszystkie listy, a on jest tylko pomocnikiem o wielkim sercu, no bo skąd znalazły się na plantacji upominki do Mikołaja?

Za okazane serce, dobrą zabawę i uśmiech dzieci rodzice serdecznie dziękują. A ci, którzy chcą przeżyć podobną przygodę serdecznie zapraszamy na plantację choinek „DARKFIL” Wielisławice 2.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności