logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Chodnik zakończony płotem. Nie wszystkim się to podoba

08.08.2017 07:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Chodnik zakończony płotem. Nie wszystkim się to podoba
fot. iszczecinek.pl

Szczecinek, ulica Wyszyńskiego, teren pomiędzy nieruchomościami nr 88 i 90. Od wielu lat było tu przejście, z którego licznie korzystali mieszkańcy pobliskich bloków. Niestety od pewnego czasu na końcu chodnika postawiono siatkę zamykając tym samym przejście. Mieszkańcy bloków nie do końca mogą się z tym pogodzić, ale siatki postawiono tu nie bez powodu.

Mieszkańcy pobliskiej nieruchomości mieli dość bałaganu na podwórku pod ich domem, który powstawał po libacjach alkoholowych. -Butelki, puszki po piwach, mnóstwo śmieci, a nawet prezerwatywy - można tam było znaleźć dosłownie wszystko –mówi jedna z mieszkanek. Mieszkańcy wielokrotnie wzywali policję, ale nic to nie dawało. Problem zniknął w chwili kiedy pojawiło się ogrodzenie.

Jeden problem zniknął, ale pojawił się inny. Mieszkańcom pobliskiego osiedla nie do końca podoba się ten pomysł, bo teraz aby dojść do ulicy Wyszyńskiego muszą iść na około przez ul. Kamienną. Niektórym nie przeszkadza nawet metalowy płot, przez który zaczęli przechodzić. Płot jest już zniszczony i zapewne wkrótce wróci problem bałaganu.

Mieszkańcy nieruchomości nr 88, pod którą odbywały się spotkania towarzyskie zakrapiane alkoholem, planują inne rozwiązanie tego problemu. -Jeżeli tak dalej będzie założymy monitoring tak jak na bloku nr 90 bo inaczej się nie da - mówi jedna z mieszkanek.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności