logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Trwa pozimowe łatanie dziur w jezdniach Porozumienie Samorządowe organizuje kolejny turniej charytatywny [WIDEO] Polecamy

Chilli Mili radość od pierwszego kęsa. 1 urodziny restauracji

14.09.2018 08:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Chilli Mili radość od pierwszego kęsa. 1 urodziny restauracji
fot. MATERIAŁ PARTNERA

W 2017 roku otworzyliśmy restaurację, w której specjalizujemy się w przyrządzaniu dań, w oparciu o chrupiącego, panierowanego kurczaka. Po roku od otwarcia lokalu wiemy, że nasz soczysty i delikatny kurczak jest smaczny dla wszystkich. Od maluchów po seniorów.

Restauracja powstała z  pasji do dobrego jedzenia. Menu skomponowane jest tak, aby trafić do wszystkich smakoszy i zaoferować różnorodne dania. Można u nas  zjeść przy stoliku w lokalu, w ogródku gastronomicznym, lub złożyć zamówienie telefonicznie i odebrać pyszne danie o wyznaczonej godzinie. Prowadzimy też sprzedaż z dostawą do domu.

Restauracja Chilli Mili to nowoczesne  i przytulne miejsce z odpowiednio dobraną muzyką w którym każdy czuje się swobodnie i do którego chętnie się wraca.

Mięso kurczaków pochodzi z polskich, certyfikowanych firm, które zobowiązane są do przestrzegania ścisłych norm dotyczących warunków hodowli i odpowiedniego zaplecza. Wiemy, że smak naszych dań zależy przede wszystkim od  świeżości i jakości mięsa, dlatego jego dostawy są realizowane praktycznie codziennie.

Mięso kroimy i marynujemy w specjalnej marynacie, przez ściśle określony czas a przed smażeniem panierujemy.

Niepowtarzalna receptura panierki sprawia, że jest ona bardzo chrupiąca, pięknie złota i idealnie przylega do kawałków kurczaka. Miłość od pierwszego kęsa gwarantowana!

Wszystkie dania i dodatki przygotowujemy na miejscu z dbałością o każdy szczegół, ręcznie, od podstaw, tuż przed podaniem.

Takie smakują najlepiej!

Zjesz u nas oryginalne kanapki, tortille oraz sałatki. Znajdziesz tu również kubełki pełne przepysznych kawałków kurczaka, a także specjalne zestawy dla dzieci.

Oferujemy także też sałatki wegetariańskie przyrządzane na miejscu z ze świeżych warzyw.

Zapraszamy.

Restauracja Chilli Mili Wyszyńskiego 13 tel.  572 525 737

- MATERIAŁ PARTNERA -

Popularne tematy w dziale Aktualności