logo iszczecinek.pl

Polecamy PKS stawia na transport ciężarowy. Pierwsze ciężarówki już dotarły do spółki Sukces szczecineckich kryminalnych w wojewódzkim konkursie Centralny plac zabaw ma być gotowy w połowie wakacji Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Chcieli zebrać 25 000, zebrali ponad 40 000! Grali i licytowali dla Wiktora [WIDEO]

20.11.2016 19:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Chcieli zebrać 25 000, zebrali ponad 40 000! Grali i licytowali dla Wiktora [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego, już po raz piąty zorganizowało Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Fundusze zebrane podczas tych akcji w całości trafiają do wybranego, potrzebującego dziecka. Tym razem pieniądze zebrane podczas turnieju trafią do 13-letniego Wiktora Gringel.

Wiktor choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce a zebrane środki przeznaczone zostaną na EYETRACKER – zestaw do alternatywnej komunikacji, którego koszt (urządzenie + programy) wynosi ok. 25 tysięcy złotych. Urządzenie to jest szansą na komunikację z chłopcem.

Podczas niedzielnego turnieju, z licytacji udało się zebrać kwotę ponad 40 tysięcy złotych. Do tej pory, z wszystkich akcji stowarzyszenia, zebrano i przekazano chorym dzieciom kwotę przekraczającą 200 000 zł.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ https://www.renault.pl/oferta/megane-dla-biznesu.html Reklama