logo iszczecinek.pl

Polecamy W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Centrum Innowacji i Praktyk prawie gotowe

23.11.2018 07:29
A A A
Zdjęcie do artykułu Centrum Innowacji i Praktyk prawie gotowe
fot. Joanna Grosicka

Już wkrótce zakończą się prace przy budowie Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych przy Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku. Umowa z wykonawcą robót budowlanych przewiduje zakończenie prac na 31 listopada br.

Budowa tego nowoczesnego Centrum, w którym znajdować się będą pracownie: ręcznej i mechanicznej obróbki drewna, instalacyjna, lakierniczo-blacharska oraz budowlana, pochłonie prawie 4,5 mln zł. Natomiast wyposażenie tych pracowni kosztować będzie prawie 1 mln zł.

Powiat Szczecinecki wyłonił w tych dniach dostawców wyposażenia do Centrum Umowy podpisano z firmami pięcioma firmami, które dostarczą wyposażenie i maszyny. Obecnie Powiat Szczecinecki prowadzi procedury związane z wyłonieniem dostawców pomocy dydaktycznych.

Przewiduje się, że do końca roku 2018 pracownie zostaną wyposażone w 100% i już od stycznia przyszłego roku uczniowie Zespołu Szkól Technicznych będą mogli korzystać z zakupionego wyposażenia w ramach zajęć praktycznych. 

Inwestycja współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

iszczecinek / Powiat Szczecinecki

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności