logo iszczecinek.pl

Polecamy Escape Room znów otwarty Muzem wyprowadzi wystawy w przestrzeń publiczną Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Centralny plac zabaw ma być gotowy w połowie wakacji

26.04.2018 09:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Centralny plac zabaw ma być gotowy w połowie wakacji
fot. http://magicnets.pl

Urząd Miasta ogłosił właśnie przetarg na budowę centralnego placu zabaw. Obiekt powstanie w parku przy hotelu Resiedence w miejscu gdzie obecnie znajduje się siłownia, która na potrzeby nowej inwestycji zostanie przeniesiona kilkadziesiąt metrów dalej.

Centralny plac zabaw będzie składał się łącznie z 16 elementów. Wśród niech przeważające będą elementy wykonane z lin tworzących coś na wzór sieci i pajęczyn, po których dzieci będą mogły się wspinać. Nie zabraknie także zjeżdżalni, huśtawek i piaskownic.

Pod przyrządami do zabaw wysypana będzie gruba warstwa piachu. Tu zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby miękka poliuretanowa nawierzchnia, ale koszty jej wyłożenia przy takiej powierzchni byłyby bardzo wysokie. Przy projekcie nie uwzględniono także budowy ogrodzenia, które zdecydowanie by się przydało zwłaszcza od strony ścieżki rowerowej.

Plac dla najmłodszych powinien być gotowy nie później niż 23 lipca. Budowa, jeśli w postępowaniu przetargowym zostanie wyłoniony wykonawca, rozpocznie się w czerwcu.

film podglądowy 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności