logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Było błoto, jest kurz. Kolejne problemy z objazdem na Bugno [WIDEO]

10.05.2018 21:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Było błoto, jest kurz. Kolejne problemy z objazdem na Bugno [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Nie kończą się problemy mieszkańców korzystających z objazdu na Bugno, który powstał na czas budowy obwodnicy Szczecinka. W okresie jesienno-zimowym skarżono się na pozalewane wodą i błotem ulice, teraz problem pojawił się z tumanami kurzu unoszącego się spod jeżdżących ciężarówek i zamiatarek.

Nasi rozmówcy zastanawiają się jaki sens ma zamiatanie suchego piachu skoro po chwili wszystko z powrotem opada na drogę. Kierowcy sugerują, aby zamiast zamiatać drogi „na sucho” puścić polewaczkę - woda powinna rozwiązać problem.

Kurz to nie jedyny problem

Korzystający z objazdu nadal skarżą się także na stan drogi, zwłaszcza na odcinki ułożone z płyt betonowych. Drogowcy nie mogą poradzić sobie z nierównościami i popękanymi płytami, z których wystają druty zbrojeniowe. Podobna sytuacja panuje również na krótkim objeździe przy ul. Słupskiej, za przejazdem kolejowym.

Nasi rozmówcy dziwią się, że przy tak ogromnej i kosztownej inwestycji wykonawca nie może poradzić sobie z problematycznymi objazdami.


REKLAMA


 
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności