logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Budowa wiaduktu. Drogowcy mają czas do czerwca [WIDEODRON]

08.11.2018 08:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Budowa wiaduktu. Drogowcy mają czas do czerwca [WIDEODRON]
fot. iszczecinek.pl

Trwają zaawansowane prace przy budowie obwodnicy Szczecinka w ciągu drogi S-11. Na czas prac pojawiło się kilka utrudnień dla mieszkańców, które spowodowane były przebudową obiektów inżynieryjnych. Jednym z takich obiektów jest wiadukt prowadzący na ul. Bugno.

Przypomnijmy. Stary wiadukt został zamknięty jesienią 2017 roku. Drogowcy zabrali się od razu do jego rozbiórki, po której ruszyła budowa nowego, większego obiektu. Na czas budowy wyznaczono objazd. Zgodnie z pierwotnym planem, nowy obiekt miał być gotowy na początku 2019 roku. Ten termin jednak nie będzie dotrzymany.

Zgodnie z porozumieniem, jakie zostało podpisane z mieszkańcami Marcelina, którym szykuje się objazd na czas zamknięcia ul. Słupskiej, wiadukt zostanie udostępniony dla ruchu dopiero od 1 czerwca 2019 roku.

Jak obecnie wygląda postęp prac przy budowie obiektu roboczo nazwanego WD-1? Można to zobaczyć na nagraniu z drona.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności