logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Budowa stadionu lekkoatletycznego na finiszu

17.04.2018 10:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Budowa stadionu lekkoatletycznego na finiszu
fot. Piotr Rozmus

Ostatnie (12.04) posiedzenie Zarządu Powiatu Szczecineckiego poprzedził wyjazd na teren poszczególnych, realizowanych przez samorząd powiatowy inwestycji. Członkowie Zarządu odwiedzili między innymi plac budowy stadionu lekkoatletycznego przy ZS nr 6 im. Stanisława Staszica w Szczecinku oraz powstającego przy ZST Centrum Innowacji i Praktyk.

Pierwsza z inwestycji w zasadzie zmierza do finału. Termin jej zakończenia to 15 maja 2018 roku. Obecnie trwają drobne prace wykończeniowe w budynku zaplecza, gdzie sukcesywnie dostarczane jest wyposażenie. Na stadionie zainstalowano już trybuny i nagłośnienie. Malowane są ostanie linie na bieżni Mondo, a niedługo rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenu zielonego. Centrum Innowacji i Praktyk natomiast, każdego dnia pnie się ku górze. Robotnicy zajmują się obecnie kwestiami hydraulicznymi.

Obiekt ma być gotowy w połowie maja br.

Piotr Rozmus / Starostwo Powiatowe w Szczecinku

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności