logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Brawurowy pościg za volkswagenem. Uciekał z Białego Boru do Bonina [WIDEO]

12.05.2018 19:15
A A A
Zdjęcie do artykułu Brawurowy pościg za volkswagenem. Uciekał z Białego Boru do Bonina [WIDEO]
fot. www.koszalininfo.pl

Brawurowy pościg za volkswagenem! Kolczatki i blokada w BoninieW piątek późnym wieczorem doszło do brawurowego pościgu za uciekającym aż od Białego Boru kierowcą volkswagena. W akcji uczestniczyło kilkunastu policjantów. – Kierowca był pod wpływem środków odurzających – relacjonuje rzecznik koszalińskiej komendy.

Do spektakularnego pościgu doszło w piątek na drodze z Białego Boru do Koszalina. O jadącym szybko i niebezpiecznie volkswagenie zaalarmował białoborskich policjantów przypadkowy kierowca. Policjanci z Białego Boru próbowali zatrzymać do kontroli volkswagena.

Kierowca podjął ucieczkę w kierunku Bobolic, później Koszalina. Zaalarmowano pobliskie jednostki policji, które niezwłocznie włączyły się do pościgu. 35-letni mężczyzna uciekał przed policją kilkadziesiąt kilometrów. Ze względu na dużea zagrożenie na drodze koszalińscy policjanci zdecydowali o rozłożeniu kolczatki i blokadzie drogi krajowej nr 11 w Boninie. Pojazd po przebiciu opon zatrzymał się. Kierowcą okazał się 35-latek, który niezwłocznie został zatrzymany.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności