logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

Brawurowa akcja uzbrojonych policjantów przy McDonaldzie. Policja milczy na temat zatrzymanego i całej akcji

28.09.2018 12:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Brawurowa akcja uzbrojonych policjantów przy McDonaldzie. Policja milczy na temat zatrzymanego i całej akcji
fot. archiwum policji

W czwartek rano przy restauracji McDonald miała miejsce brawurowa akcja funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Przed BMW stojącym przy restauracji podjechały dwa busy, z których wyskoczyli uzbrojeni policjanci. Cała akcja trwała dosłownie kilka minut. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podczas akcji przy McDonaldzie zatrzymano przynajmniej jednego mężczyznę.

To jednak nie koniec działań funkcjonariuszy wojewódzkiej jednostki na naszym terenie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że działania prowadzone były także w miejscowości Radomyśl w gminie Grzmiąca.

Jak się okazuje cała akcja owiana jest tajemnicą. Policja nie udziela żadnych informacji na ten temat, a nawet nie potwierdza, że takie działania miały miejsce.

-Z uwagi na toczące się śledztwo nie możemy na jego temat udzielić żadnej informacji – poinformowało nas biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności