logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Bo dzieci są najważniejsze. Dom dziecka po remoncie

12.09.2017 16:42
A A A
Zdjęcie do artykułu Bo dzieci są najważniejsze. Dom dziecka po remoncie
fot. Piotr Rozmus

Szczecinecki dom dziecka przeszedł prawdziwą metamorfozę. Samorząd Powiatu Szczecineckiego oraz dyrekcja placówki robią wszystko co w ich mocy, aby dzieci w niej przebywające czuły się jak najlepiej. Zupełnie nowe oblicze zyskały pokoje, kuchnie, łazienki oraz świetlice. Było to możliwe dzięki środkom zabezpieczonym w budżecie powiatu jeszcze w roku ubiegłym, ale również dzięki pomocy wielu osób i firm, których wkład był bezcenny.

Już 4 października, za pośrednictwem lokalnych mediów dyrektor domu dziecka Agnieszka Popławska przedstawi szczegóły dotyczące przedsięwzięcia, ale również podzieli się z nami wieloma informacjami  z życia placówki. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Piotr Rozmus

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności