logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

BIEG OSIŃSKIEGO. Część ulic będzie zamknięta. Zobacz mapę

20.04.2018 12:10
A A A
Zdjęcie do artykułu BIEG OSIŃSKIEGO. Część ulic będzie zamknięta. Zobacz mapę
fot. Organizator / google maps

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku jest organizatorem 35 Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego w dniu 22  kwietnia 2018r. w godz. 830 – 1500. Powyższa impreza zostanie przeprowadzona na stadionie miejskim w Szczecinku przy ulicy Piłsudskiego oraz swoim zasięgiem obejmować będzie ulice miasta Szczecinek.

Biegi Młodzieżowe:

- ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Matejki oraz ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Pileckiego

w godz. 900 – 1230.

Start i meta biegu młodzieżowego stadion miejski.

2. Bieg główny:

- start ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Warcisława IV, następnie ulicami Warcisława IV, ul. Wyszyńskiego, ul. Powstańców Wlkp., ul. Ordona, ul. Parkowa, ul. Jana Pawła II, ul. Kościuszki, ul. Jasną, ul. Ordona, ul. 3-go Maja, ul. Mickiewicza - 2 okrążenia  w godz. 1300 – 1430.

Start biegu głównego wjazd na os. Piłsudskiego za rondem św. Katarzyny Aleksandryjskiej (koło SP-1) – meta na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku.

W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w szczególności w godzinach 11:30 – 15:00, gdzie zostanie całkowicie zamknięty ruch kołowy w ciągu ulic na których się będzie odbywał bieg.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności