logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Biało-czerwone flagi od Prezydenta RP Andrzeja Dudy

09.11.2018 14:33
A A A
Zdjęcie do artykułu Biało-czerwone flagi od Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Do Urzędu Gminy w Szczecinku, w związku z obchodami 100 lecia Odzyskania Niepodległości, dotarły   flagi od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Gmina Szczecinek otrzymała 27 takich flag i zgodnie z wolą Prezydenta RP otrzymają je przedstawiciele Sołectw - czyli Sołtysi.  Okolicznościowe flagi czekaja na Sołtysów w Urzędzie Gminy Szczecinek, pokój 26. Serdecznie zapraszamy  po odbiór.

Szanowni Państwo,

Odnosząc się do apelu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, aby biało-czerwone flagi towarzyszyły wyjątkowym obchodom setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który został wygłoszony w trakcie akcji wysyłki flag na terenie węzła ekspedycyjno-rozdzielczego Poczty Polskiej w poniedziałek 5 listopada 2018 roku, uprzejmie informujemy, że do wszystkich jednostek samorządu terytorialnego w Polsce, za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały przekazane biało-czerwone flagi państwowe.

Oprócz flagi przeznaczonej dla Państwa urzędu, została także przekazana większa ilość. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszych przesyłek do funkcjonujących na terenie Państwa samorządów sołectw, osiedli lub innych jednostek pomocniczych lub umożliwienie ich odbioru Sołtysom lub Przewodniczącym Zarządów Osiedli.

Dziękujemy za okazaną życzliwość i życzymy udanych obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

Anna Kapelska / Gmina Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności