logo iszczecinek.pl

Polecamy W parku powstaje Centralny Plac Zabaw Art Piknik wystartował. Kwiaty, muzyka i szampan pod Hi Hatem [WIDEO] Wiesław Suchowiejko - kandydat Porozumienia Samorządowego na stanowisko burmistrza Szczecinka [WYWIAD] Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Będzie sekcja zwłok noworodka wyrzuconego przez okno

18.10.2017 09:06
A A A
Zdjęcie do artykułu Będzie sekcja zwłok noworodka wyrzuconego przez okno
fot. iszczecinek.pl

Prawdopodobnie dziś odbędzie się sekcja zwłok ciała noworodka wyrzuconego w ubiegłym tygodniu przez okno z I piętra. Dziecko, po długiej walce o życie, zmarło w niedzielę w koszalińskim szpitalu.

Wyniki sekcji mogą mieć wpływ na zmianę prokuratorskiego zarzutu stawianego matce dziecka - powiedział Polskiemu Radiu Koszalin Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

-Sekcja zwłok pozwoli ustalić przyczynę zgonu. Dziś matka dziecka jest podejrzana o usiłowanie dokonania zabójstwa. Jeśli potwierdzi się, że to te obrażenia ciała spowodowane przez nią są przyczyną śmierci, to będziemy mieli do czynienia z dokonanym czynem polegającym na pozbawieniu życia – mówi Gąsiorowski.

Matka, która - jak wynika ze wstępnych ustaleń - wyrzuciła noworodka przez okno tuż po porodzie, przebywa w areszcie. Aresztowany został też ojciec, ale pod zarzutem posiadania narkotyków.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności