logo iszczecinek.pl

Polecamy W czasie jazdy zapaliło się auto. Kierowca uciekł! Wodna niespodzianka od Mureny Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

Będzie sekcja zwłok noworodka wyrzuconego przez okno

18.10.2017 09:06
A A A
Zdjęcie do artykułu Będzie sekcja zwłok noworodka wyrzuconego przez okno
fot. iszczecinek.pl

Prawdopodobnie dziś odbędzie się sekcja zwłok ciała noworodka wyrzuconego w ubiegłym tygodniu przez okno z I piętra. Dziecko, po długiej walce o życie, zmarło w niedzielę w koszalińskim szpitalu.

Wyniki sekcji mogą mieć wpływ na zmianę prokuratorskiego zarzutu stawianego matce dziecka - powiedział Polskiemu Radiu Koszalin Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

-Sekcja zwłok pozwoli ustalić przyczynę zgonu. Dziś matka dziecka jest podejrzana o usiłowanie dokonania zabójstwa. Jeśli potwierdzi się, że to te obrażenia ciała spowodowane przez nią są przyczyną śmierci, to będziemy mieli do czynienia z dokonanym czynem polegającym na pozbawieniu życia – mówi Gąsiorowski.

Matka, która - jak wynika ze wstępnych ustaleń - wyrzuciła noworodka przez okno tuż po porodzie, przebywa w areszcie. Aresztowany został też ojciec, ale pod zarzutem posiadania narkotyków.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności