logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Banerem w radnego opozycji. Radny komentuje

17.08.2017 17:23
A A A
Zdjęcie do artykułu Banerem w radnego opozycji. Radny komentuje
fot. iszczecinek.pl

Sporo emocji wywołał nasz poranny post na facebooku, w którym opublikowaliśmy zdjęcie banneru jaki pojawił się przy wjeździe do miasta od strony Barwic.

Na banerze widnieje napis: Panu Jackowi Pawłowiczowi radnemu klubu Razem dla Szczecinka gratulujemy nowej pracy za ok. 20 tys. zł miesięcznie w spółce z udziałem Skarbu Państwa.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu radny Jacek Pawłowicz objął stanowisko wiceprezesa w Uzdrowisku Połczyn. Najwyraźniej komuś się to nie spodobało i w ten sposób chciał wyrazić swoją opinię.

O komentarz poprosiliśmy Jacka Pawłowicza, który przyznaje, że banneru jeszcze nie widział. Kiedy przeczytaliśmy radnemu co jest tam napisane, radny od razu znalazł nieprawidłowości.

-Podana kwota jest kłamstwem –mówi radny Pawłowicz, który jednocześnie zwrócił się do pomysłodawców powieszenia banera.

-Może lepiej należałoby zadać pytanie na banerze kto zwróci 500 tysięcy strat Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej za nietrafiony pomysł syna burmistrza związany ze sprzedażą maszyn leśnych lub dlaczego nie można bezpiecznie poruszać się po nowym placu Wolności, na który wydano 6 milionów –kończy radny.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności