logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Aż się prosi o nieszczęście.... Druty wystają z drogi

16.03.2018 09:24
A A A
Zdjęcie do artykułu Aż się prosi o nieszczęście.... Druty wystają z drogi
fot. iszczecinek.pl

Kierowcy alarmują! Objazd wykonany przy wyjeździe ze Szczecinka w kierunku Słupska jest w fatalnym stanie. Korzystając z tymczasowej drogi ułożonej z płyt betonowych może uszkodzić opony. Płyty są pokruszone i wystają z nich druty.

-Ludzie piszą o fatalnych drogach, ale nikt nie narzeka na ten tragiczny przejazd z płyt betonowych za torami na Słupsk. Rozumiem, że jest to tymczasowa droga, ale nie można tego zrobić porządnie, tylko patrzeć jak ktoś uszkodzi auto albo rozpruje oponę. Ciężarówki sobie radzą, ale osobówki gorzej. Tam dzienne przejeżdża kilkaset aut. Już widać druty z płyt, tylko patrzeć jak zaczną pękać i wyginać się do góry i nieszczęście gotowe. Lepiej zapobiegać niż naprawiać i sądzić się o odszkodowanie, którego i tak się nie dostanie.

-napisał do nas Czytelnik

Udaliśmy się na miejsce. Sytuacja opisana przez naszego Czytelnika faktycznie ma miejsce. Część płyt jest mocno pokruszona i wystają z nich druty zbrojeniowe. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w tym miejscu.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub wrzuć nam na facebookafacebook.com/iszczecinek


 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności