logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek na ul. Kościuszki. Młody rowerzysta pod kołami volkswagena 2 metry za 14 tysięcy. Choinka na placu Wolności będzie wyższa To będzie rekordowy budżet Starostwa Powiatowego w Szczecinku Wraca pomysł budżetu obywatelskiego Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

Auto nie chce odpalić? Dzwoń do straży miejskiej

17.08.2017 11:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Auto nie chce odpalić? Dzwoń do straży miejskiej
fot. Straż Miejska w Szczecinku

Auto nie chce odpalić? Dzwoń do straży miejskiej. Już drugą zimę strażnicy pomagali w mroźne dni uruchamiać samochody kierowcom. Do tej pory używali do tego zwykłych kabli do łączenia akumulatorów. Teraz mają dodyspozycji specjalistyczny sprzeęt.

Z okazji 25-lecia Straży Miejskiej zostało przekazane strażnikom ufundowane przez starostę szczecineckiego nowe urządzenie rozruchowe do samochodów. Urządzenie rozruchowe zimą będzie wożone cały czas w radiowozie.

-Ostatniej zimy, gdy były mroźne dni przynajmniej kilka osób dziennie, dzwoniło o pomoc przy uruchomieniu samochodu.  -Chętnie służymy pomocą, ale podkreślamy, że możemy jedynie odpalić samochód ze sprawnym akumulatorem. Można dzwonić już dziś, jeżeli komuś rozładował się akumulator -informują straznicy.

W przypadku poważniejszych problemów technicznych, trzeba już dzwonić do fachowców.

 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ reklama Mobile RTV EURO AGD Reklama