logo iszczecinek.pl

Polecamy 35 Bieg uliczny memoriał Winanda Osińskiego w Szczecinku [NA ŻYWO] Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Sprzęt od WOŚP dla szpitala w Szczecinku Polecamy

Atak zimy. Sytuacja na drogach [WIDEO]

11.01.2017 21:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Atak zimy. Sytuacja na drogach [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nad nasz region wróciła zima. Padający intensywnie śnieg spowodował spore utrudnienia na drogach w całym regionie. Obecnie główne drogi są przejezdne, ale jest bardzo ślisko. Do tego pada marznący deszcz i deszcz ze śniegiem.

Drogowcy zapewniają, że na drogi wyjechały pługi i solarki, które na bieżąco starają się oczyścić drogi. Pomimo tego kierowcy informują nas, że sytuacja na drogach jest tragiczna.

W trakcie opadów śniegu nie obeszło się bez zdarzeń drogowych. W godzinach wieczornych na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Białym Borem a wsią Biała osobówka wpadła do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Chwilę później zablokowana została częściowo ul. Pilska. Przyczyną utrudnień była śliska jezdnia przez co ciężarówki nie mogły podjechać pod wiadukt.

Synoptycy prognozują, że takie warunki utrzymają się przynajmniej do czwartku do godzin popołudniowych. Zachowajmy ostrożność na drogach.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności