logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Trwa pozimowe łatanie dziur w jezdniach Porozumienie Samorządowe organizuje kolejny turniej charytatywny [WIDEO] Polecamy

Asfalt zarwał się pod ciężarówką na Warcisława IV [WIDEO]

14.03.2018 15:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Asfalt zarwał się pod ciężarówką na Warcisława IV [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Pod ciężarówką zarwał się asfalt na bocznej uliczce pomiędzy starostwem powiatowym a siedzibą Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkańcy już wcześniej widzieli popękany asfalt i małą wyrwę. Drogowcy jednak nie zdążyli zabezpieczyć tego miejsca.

Przejeżdżająca ciężarówka najechała przednim kołem na spękany asfalt, który po chwili się zarwał. Na szczęście prędkość nie była duża. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie ma też większych uszkodzeń w samochodzie.

Asfalt zapadł się tuż przy studzience kanalizacyjnej. Prawdopodobnie grunt spod jezdni został wypłukany przez wodę. Wyrwą w jezdni zajmą się teraz drogowcy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuje nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na [email protected] lub przy użyciu messengera

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności