logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Angielski na wesoło 6-12 lat – zapisy już trwają

16.05.2018 08:56
A A A
Zdjęcie do artykułu Angielski na wesoło 6-12 lat – zapisy już trwają
fot. Organizator

Akademia Szczecinek to niezwykłe miejsce - tutaj wszystkie dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie poprzez zabawę i uczestniczyć w zajęciach o ulubionej tematyce.

Grupa ANGIELSKI NA WESOŁO to cykl zajęć językowych  nowej generacji opartych na metodach interaktywnych - uczymy się poprzez zabawę i wykonywanie różnych zajęć jak gotowanie, budowanie, gry planszowe, spotkania tematyczne. W ten sposób dzieci nie odczuwają stresu i zmęczenia, nie siedzą w ławkach przed tablicą, a mają kontakt z żywym językiem i uczą się komunikacji w naturalnych sytuacjach. Nie trzeba kupować podręczników - wszystkie materiały edukacyjne zapewniamy. Zajęcia prowadzone są w małych grupkach ok. 6-7 osobowych.

Zajęcia dla wszystkich chętnych (roczniki od 2005 do 2012) chłopców i dziewczynek, w centrum Szczecinka, w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy na stronę www.akademia-szczecinek.pl w celu zapoznania się z pozostałymi grupami tematycznymi Akademii Szczecinek.

Każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie!

ZAPISY TRWAJĄ DO DNIA 14 WRZEŚNIA 2018.

Spiesz się - liczba miejsc jest ograniczona!

AKDEMIA SZCZECINEK

www.akademia-szczecinek.pl

e-mail: [email protected], tel. 514 637 263

- MATERIAŁ PARTNERA -

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności