logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Alkohol, wyzwiska, szarpanina z policją i zatrzymania. Mieszkańcy: mamy dość! [WIDEO]

03.11.2018 15:29
A A A
Zdjęcie do artykułu Alkohol, wyzwiska, szarpanina z policją i zatrzymania. Mieszkańcy: mamy dość! [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Grupa młodych mężczyzn terroryzuje mieszkańców osiedla Mierosławskiego. Mieszkańcy proszą o pomoc policję. -Boimy się wychodzić z domu, gdy są na klatce schodowej –mówią mieszkańcy. Sprawa dotyczy bloku przy Mierosławskiego 4, głównie klatki „B”.

Minionej nocy grupa kilkunastu młodych mężczyzn po raz kolejny spożywała alkohol we wskazanym miejscu.

-Najpierw pili, a później zaczęli trzodzić –mówi jeden z mieszkańców. –Krzyczeli, kopali latarnie, wskoczyli na daszek od klatki i zaczęli stukać w okna.

Mieszkańcy zadzwonili po policję. Część mężczyzn na widok radiowozów na początek uciekła, później wrócili i zaczęła się awantura z policją. Padały wyzwiska w kierunku funkcjonariuszy, doszło także do szarpaniny. Z okna bloku ktoś rzucił butelką na chodnik. Część osób nagrywała telefonami interwencję policji.

Policja wobec agresywnych mężczyzn musiała użyć gazu. Jedna osoba została zatrzymana. Kolejni stali na drodze i utrudniali wyjazd radiowozu. 

Mieszkańcy mają dość i proszą o zrobienie porządku na tym osiedlu. Z tego co udało nam się ustalić, policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Niewykluczone, że wkrótce będą kolejne zatrzymania.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności