logo iszczecinek.pl

Polecamy Grypa belferska dopadnie SP 7? Więcej kursów i nowe trasy. Komunikacja Miejska wsłuchuje się w głosy mieszkańców Murem za Owsiakiem, Szczecinek dołączył Przejechał rowerem 200 km dla WOŚP Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Alkohol, wyzwiska, szarpanina z policją i zatrzymania. Mieszkańcy: mamy dość! [WIDEO]

03.11.2018 15:29
A A A
Zdjęcie do artykułu Alkohol, wyzwiska, szarpanina z policją i zatrzymania. Mieszkańcy: mamy dość! [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Grupa młodych mężczyzn terroryzuje mieszkańców osiedla Mierosławskiego. Mieszkańcy proszą o pomoc policję. -Boimy się wychodzić z domu, gdy są na klatce schodowej –mówią mieszkańcy. Sprawa dotyczy bloku przy Mierosławskiego 4, głównie klatki „B”.

Minionej nocy grupa kilkunastu młodych mężczyzn po raz kolejny spożywała alkohol we wskazanym miejscu.

-Najpierw pili, a później zaczęli trzodzić –mówi jeden z mieszkańców. –Krzyczeli, kopali latarnie, wskoczyli na daszek od klatki i zaczęli stukać w okna.

Mieszkańcy zadzwonili po policję. Część mężczyzn na widok radiowozów na początek uciekła, później wrócili i zaczęła się awantura z policją. Padały wyzwiska w kierunku funkcjonariuszy, doszło także do szarpaniny. Z okna bloku ktoś rzucił butelką na chodnik. Część osób nagrywała telefonami interwencję policji.

Policja wobec agresywnych mężczyzn musiała użyć gazu. Jedna osoba została zatrzymana. Kolejni stali na drodze i utrudniali wyjazd radiowozu. 

Mieszkańcy mają dość i proszą o zrobienie porządku na tym osiedlu. Z tego co udało nam się ustalić, policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Niewykluczone, że wkrótce będą kolejne zatrzymania.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności