logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Alkohol, pościg i kolizja z radiowozem

27.02.2018 16:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Alkohol, pościg i kolizja z radiowozem
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Kierujący audi trafił do aresztu za ucieczkę przed policją. Kierującym okazał się mieszkaniec Świdwina, który wcześniej spożywał alkohol. Do zatrzymania doszło w poniedziałek wieczorem na terenie Białego Boru.

Policjanci z białoborskiego posterunku zauważyli audi, które nie zatrzymało się przy znaku STOP. Kiedy mundurowi próbowali zatrzymać samochód, kierujący przyśpieszył. Uciekinier zjechał w boczną uliczkę i tam zaparkował samochód. Policjanci szybko namierzyli pojazd i jego kierowcę.

W chwili kiedy policjanci przeprowadzali czynności służbowe na zaparkowany radiowóz stoczyło się ścigane przez nich wcześniej audi. Okazało się, że kierowca w pośpiechu zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny. Radiowóz został lekko zarysowany. 

Mężczyzna został zatrzymany. W alkomat wydmuchał około pół promila alkoholu. Teraz za jazdę po spożyciu alkoholu i ucieczkę przed policją odpowie przed sądem.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności