logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Akcja Platformy Obywatelskiej „Konwój Wstydu” dotarła do Szczecinka [WIDEO]

05.04.2018 20:21
A A A
Zdjęcie do artykułu Akcja Platformy Obywatelskiej „Konwój Wstydu” dotarła do Szczecinka [WIDEO]
fot. Paweł Zastawny

Od kilku dni w całej Polsce trwa akcja Platformy Obywatelskiej „Konwój Wstydu”. W ramach akcji eksponowane są na mobilnych bilbordach hasła przypominające głośną sprawę nagród wypłacanych ministrom przez rząd Beaty Szydło.

W czwartek bilbord z podobizną wiceszewa MSWiA Pawła Szefernakera dotarł także do Szczecinka. Na billboardzie poza wizerunkiem wiceministra podano również wysokość nagrody przyznanej mu przez Beatę Szydło. Przyczepka z billboardem zaparkowała o godzinie 17:00 przed biurem poselskim Małgorzaty Golińskiej (PiS). Tam tez odbył się krótki briefing prasowy podczas którego głos zabrali Małgorzata Bała oraz Jerzy Hardie-Douglas.

-Nie pamiętam w historii rządu, który przyznał sobie tak wysokie nagrody i jeszcze nie widzi w tym nic niestosownego –powiedziała Małgorzata Bała.

Ostrzejszych słów użył w swoim przemówieniu burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.

-To co zrobił dzisiaj Kaczyński zapowiadając, że posłowie oddadzą pieniądze, to jest futrowanie trupa, bo PiS jest trupem! –tymi słowami zakończył swoją wypowiedź burmistrz.

Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział dziś, że ministrowie oddadzą nagrody na cele charytatywne. Dodatkowo wkrótce złoży projekt ustawy o obniżenie o 20 procent pensji poselskich. Zmniejszyć mają się także zarobki wójtów, burmistrzów, prezydentów i marszałków.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności