logo iszczecinek.pl

Polecamy Escape Room znów otwarty Muzem wyprowadzi wystawy w przestrzeń publiczną Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

9 kamer monitoringu miejskiego do wymiany

28.02.2018 16:02
A A A
Zdjęcie do artykułu 9 kamer monitoringu miejskiego do wymiany
fot. iszczecinek.pl / archiwum

9 nowych kamer pojawi się wkrótce na szczecineckich ulicach. Nowe kamery zastąpią stare, które służą już od wielu lat. Za jedną kamerę, ktora będzie  zgodna ze specyfikacją wskazaną przez zamawiającego trzeba będzie zapłacić około 10 tys. zł.

Kamery zostaną wymienione na rondzie (ul. Mierosławskiego i Kościuszki), przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II, Kościuszki i Koszalińskiej, na osiedlu Kołobrzeska, przy stacji PKP, przy skrzyżowaniu Warcisława IV i Klasztornej, przy skrzyżowaniu Szczecińskiej i Gdańskiej, na ul. Mickiewicza przy pl. Kamińskiego, przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i 1 Maja oraz przy skrzyżowaniu ul. Powstańców Wlkp. I Strażackiej .

Nowe kamery to nowoczesne urządzenia przeznaczone do pracy w warunkach zewnętrznych. Za sprawą wbudowanego obiektywu 5.7-205.2mm zapewnią doskonałą jakość obrazu, w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 . Będą posiadały 36-krotny zoom optyczny, który pozwoli na wnikliwą obserwację wybranego obiektu. Ich główną zaletą ma być znacznie lepszy obraz uzyskiwany w porze nocnej.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności