logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Trwa pozimowe łatanie dziur w jezdniach Porozumienie Samorządowe organizuje kolejny turniej charytatywny [WIDEO] Polecamy

8-letnia Karolinka potrzebuje naszej pomocy

06.12.2017 21:26
A A A
Zdjęcie do artykułu 8-letnia Karolinka potrzebuje naszej pomocy

Karolinka ma 8 lat i potrzebuje naszej pomocy. 6 listopada trafiła na Szczeciński oddział Neurochirurgii Dziecięcej – diagnoza: guz mózgu. Przeszła tam operację wycięcia guza i po dokładnych badaniach postawiono ostateczną diagnozę: glejak IV stopnia.

Obecnie Karolinka przebywa na oddziale Pediatrii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie, gdzie będzie poddawana chemioterapii i radioterapii. Lekarzami prowadzącymi są prof. Jarosław Pergeud-Pogorzelski oraz dr Paweł Wawryków.

Jeszcze niecały miesiąc temu nic nie wskazywało na to, że będzie trzeba walczyć o życie i zdrowie 8-letniej Karolinki, która zawsze była uśmiechniętym, radosnym i skorym do pomocy dzieckiem. Obecnie dzielnie poddaje się kolejnym badaniom i zabiegom bo chce jak najszybciej wrócić do zdrowia, do kochanego domu oraz do koleżanek i kolegów.

Możemy pomóc w tej walce!

16 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w Silnowie przeprowadzona będzie loteria fantowa, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie Karolinki. Z tego miejsca chcielibyśmy prosić Państwa o fanty na loterię. Zabawki, maskotki, ozdoby choinkowe, kto tylko co może przekazać na ten szczytny cel, będzie bardzo mile widziane.

Wszystkie rzeczy można przynieść do biblioteki w Silnowie, gdzie będą przechowywane do dnia jarmarku. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji. To bardzo ważne, żeby było nas jak najwięcej.

Więcej informacji dot. akcji można uzyskać pod nr tel. 888 410 236

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności