logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

40-centymetrowe dziury na parkingu

22.05.2018 14:47
A A A
Zdjęcie do artykułu 40-centymetrowe dziury na parkingu
fot. Czytelnik

Nawet 40 centymetrów mają dziury na jednym z parkingów przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Mieszkańcom puszczają nerwy i pokazują publicznie jak to wygląda.

-Bardzo proszę o interwencję w sprawie parkingu przy ul. Mierosławskiego pomiędzy blokami 5 i 7. Jestem mieszkańcem bloku nr 7 od 9 lat, i jestem wprost zażenowany jakością parkingu, przy naszym bloku, na obecną chwilę dziury w nawierzchni sięgają ok. 40cm, a wjazd na tenże parking grozi poważnymi uszkodzeniami pojazdu.

Mieszkaniec, który podesłał nam zdjęcia, zaznacza, że jest to jedyny dojazd do klatek, w których mieszka ponad 170 osób. W większości są to osoby starsze, i w razie potrzeby interwencji pogotowia lub innych służb, dojazd ich po prostu graniczy z cudem.

Miejmy nadzieję, że zarządca terenu upora się szybko z problemem, a miejsce będzie przystosowane do ruchu pojazdów.

 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub wrzuć nam na facebookafacebook.com/iszczecinek


 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności