logo iszczecinek.pl

Polecamy Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Kolizja 3 aut na łuku w Jeleniu Co u rolników w powiecie? Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

26. Finał WOŚP. Fryzjerzy zostaną wolontariuszami

13.01.2018 09:16
A A A
Zdjęcie do artykułu 26. Finał WOŚP. Fryzjerzy zostaną wolontariuszami
fot. archiwum

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za chwilę! Salon fryzjerski marki Kemon - Centrum Zdrowych Włosów (dawna"Czuprynka") już po raz drugi gra z Orkiestrą! W finałową niedzielęsalon pracuje charytatywnie - fryzjerzy staną się wolontariuszami WOŚP. Jednak tego dnia salonowi goście równowartość wynagrodzenia za daną usługę wrzucać będą bezpośrednio do umieszczonej w puszki.

Zapraszamy do fryzjerskiej zbiórki! Poddając się zabiegom fryzjerskim: cięciu, koloryzacji, pielęgnacji czy zwykłemu czesaniu, wspiera się jednocześnie cel tegorocznego Finału WOŚP. To możliwe dzięki fryzjerom, którzy gotowi są przez jeden dzień pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na usługę fryzjerską w finałową niedzielę można zapisać się wcześniej, albo po prostu przyjść tego dnia do salonu. Oprócz tego na facebook"u  już trwają licytacje - m.in. suszarek z limitowanej edycji "Kemon dla WOŚP".

W zeszłym roku udało nam się zebrać 1665,97 zł .

Zapraszamy do naszego salonu i prosimy o wsparcie naszej akcji. W niedzielę pracujemy od 10:00. Około 17:00 zaczynamy liczenie! 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności